به علت نوسانات قیمت ، لطفا قبل از ثبت سفارش با شماره های فروشگاه تماس بگیرید ، با تشکر

 

نوآوری بزرگ اپل: گوشی تاشو با صفحه نمایش ۸ اینچی در آستانه رونمایی

اطلاعات به دست آمده نشان می‌دهد که اپل در حال برنامه‌ریزی برای رونمایی از اولین گوشی تاشو خود است، که ممکن است در سال‌های ۲۰۲۶ یا ۲۰۲۷ به بازار عرضه شود. این گوشی به گفته منابع، احتمالاً با صفحه نمایش داخلی ۷ یا ۸ اینچی عرضه خواهد شد و قرار است به عنوان جایگزینی برای آیپد مینی اپل در نظر گرفته شود.


به‌رغم این اطلاعات، جزئیات دقیقی از مشخصات فنی این گوشی هنوز اعلام نشده است. باید توجه داشت که اپل همچنان در حال توسعه نسل جدیدی از آیپد مینی با نمایشگر OLED است و اگر این گوشی تاشو به عنوان جایگزین مطرح شود، این موضوع ممکن است به ساخت آیپد مینی با نمایشگر OLED بی‌معنا شود.

به گفته‌های منابع، اپل تا پایان سال جاری قصد دارد نمایشگر OLED را در آیپد پروهای خود نیز مورد استفاده قرار دهد. این نشان می‌دهد که اپل در تلاش است تا با استفاده از تکنولوژی پیشرفته‌تر، تجربه کاربری را برای کاربران خود بهبود بخشد.

برخی منابع به این نکته اشاره دارند که اپل قصد دارد با ارائه گوشی تاشو خود، با ابعاد صفحه نمایش بزرگتر، به بازار وارد شود. در حقیقت، اپل به دنبال ارائه گوشی تاشو با صفحه نمایش بزرگتری نسبت به رقباست.

همچنین، گفته می‌شود که در آینده، حتی تا سال ۲۰۲۸، اپل ممکن است محصولی تاشو با صفحه نمایش در اندازه ۲۰ تا ۲۵ اینچ را تحت نام آیپد یا مکروانه به بازار عرضه کند. این ابعاد نیز اشاره به توسعه صفحه نمایش داخلی این محصول دارد.

می‌توان انتظار داشت که با رونمایی از این محصولات جدید، اپل به‌طور مستمر تجربه کاربری خود را بهبود بخشد و بازار فعلی را به‌طور جدی تحت تأثیر قرار دهد.

چنانچه قصد خرید گوشی های اپل و یا دیگر برندها را دارید می توانید از سایت پایا سنتر دیدن فرمایید.

apple12iPhone13mobile2paya center54payacenter26اپل22ایفون1پایا سنتر74پایاسنتر24تاشو1گوشی6گوشی تاشو1موبایل10

دیدگاه

ثبت دیدگاه