به علت نوسانات قیمت ، لطفا قبل از ثبت سفارش با شماره های فروشگاه تماس بگیرید ، با تشکر

 

طراحی بدنه و صفحه نمایش SAMSUNG GALAXY S24

سرانجام در مورد طراحی بدنه و صفحه نمایش گوشی‌های Galaxy S24 سامسونگ، که در رونمایی رسمی آنها در تاریخ 17 ژانویه 2024 رخ داد، به نکات مهمی اشاره شده است.
طراحی بدنه:

در طراحی سری S24، سامسونگ از فرمول همیشگی خود بهره گرفته است، اما با ایجاد تغییرات مثبتی توجه همگان را به خود جلب کرده است. در مقایسه با مدل S23 Ultra، مشابهت‌هایی در پنل پشتی مشاهده می‌شود، اما اگر به متریال مورد استفاده در بدنه و طراحی صفحه نمایش نگاه کنیم، این شباهت به حداقل می‌رسد. سامسونگ برای بهترین پرچمدار خود در سال 2024، از جایگزینی آلومینیوم با تیتانیوم در ساخت بدنه استفاده کرده است. مزیت تیتانیوم نسبت به آلومینیوم در وزن کمتر و مقاومت بیشتر در برابر ضربه و خط و خش است، که این انتخاب آن را به عنوان یک جنس پسندیده تبدیل می‌کند. گوشی Galaxy S24 Ultra نسبت به مدل S23 Ultra یک گرم سبک‌تر است و این امر از تأثیرات مثبت تیتانیوم ناشی می‌شود. در زمینه لبه‌های گوشی، ضخامت مدل S24 Ultra 0.3 میلی‌متر کمتر و حاشیه‌ها 1.1 میلی‌متر باریک‌تر از مدل Ultra سال 2023 است.

طراحی صفحه نمایش:

از نظر جنس شیشه مورد استفاده در صفحه نمایش تفاوتی مشاهده نمی‌شود، اما گوشی Galaxy S24 Ultra از نسل جدید گوریلا گلس برای حفاظت از صفحه نمایش استفاده می‌کند. این نسخه از گوریلا گلس تا 4 برابر مقاومت بیشتر در برابر ضربه و خط و خش دارد و به طور مجزا تا 75 درصد کم‌تر نور را بازتاب می‌کند. این تحولات در طراحی واقعاً تحسین‌برانگیز هستند.
اگر تاکنون در جستجوی گلس مناسب برای صفحه نمایش Curve یا همان خمیده مدل‌های S23 Ultra و نسل‌های قبل از آن بوده‌اید که بتواند به مدت طولانی روی صفحه نمایش باقی بماند و از روی صفحه بلند نشود، باید بگوییم که سامسونگ در بهترین محصول کهکشانی خود در سال 2024 به چالش شما پایان داده است. در سری S24، حتی نسخه Ultra نیز هیچ گونه خمیدگی در صفحه نمایش ندارد و نمایشگر مدل S24 Ultra بهترین و صاف‌ترین نمایشگرهای جهان را ارائه می‌دهد.

چنانچه قصد خرید گوشی های سامسونگ و یا دیگر برند ها را دارید می توانید از سایت پایاسنتر دیدن فرمایید.

payacenter26s245sumsung1اس245اولترا2پایا سنتر74پایاسنتر24سامسونگ41

دیدگاه

ثبت دیدگاه