3 نکته مفید گوشی های xiaomi(4)

1) فلاش زدن هنگام دریافت تماس ورودی 2) غیرفعال‌کردن تبلیغات آزار دهنده در گوشی‌های شیائومی 3) انتقال فایل با استفاده از Mi Mover
1) فلاش زدن هنگام دریافت تماس ورودی
یکی از مشکلاتی که تمامی کاربران گوشی های همراه با آن مواجهند، از دست دادن تماس های دریافتی در هنگام بی صدا بودن تلفن همراه می باشد که حال شیائومی ترفندی را برای چنین مواقعی در اختیار کاربران خود قرار داده است و آن ترفند چیزی نیست جز Flash When Ringing، که با فعال کردن آن می توانید به واسطه روشن و خاموش شدن فلاش دوربین در هنگام دریافت تماس های ورودی متوجه این موضوع شوید. 
برای فعال کردن این قابلیت ابتدا وارد settings(تنظیمات)شده و به بخش APPS رفته با لمس گزینه System App Settings به بخش Call Settings رفته و در ادامه با رفتن به بخش Incoming Call Settings گزینه Flash When Ringing را فعال کنید.
2) غیرفعال‌کردن تبلیغات آزار دهنده در گوشی‌های شیائومی
ما در عصری زندگی می کنیم که تبلیغات دیجیتال در آن از اهمیت بالایی برخوردار بوده و گوشی های هوشمند نیز از این قاعده مستثنی نیستند.  بسیاری از کارشناسان بر این باورند که قیمت مناسب گوشی های شیائومی به سبب آن است که این شرکت در ساختار رابط کاربری از تبلیغات استفاده می‌کند.
 به نمایش درآمدن تبلیغات در هنگام کار با گوشی می تواند برای کاربران بسیار آزار دهنده و کلافه کننده باشد ؛ به همین علت شیائومی تنظیماتی را در اختیار کاربران خود قرار داده تا با این عمل از به نمایش در آمدن چنین تبلیغاتی جلوگیری شود. 
برای فعال کردن این قابلیت ابتدا وارد settings(تنظیمات)شده و به بخش Passwords & Security رفته و وارد Authorization & Revocation شده وسپس گزینه msaرا غیر فعال کرده و پس از 10ثانیه صبر گزینه Revoke را لمس کرده و دوباره وارد settings(تنظیمات)شده و به بخش Passwords & Security رفته و این بار به قسمت Privacy گزینه Experience User Program را غیرفعال کنید تا از به نمایش در آمدن حجم عظیمی از تبلیغات در گوشی شما جلوگیری شود.   

3) انتقال فایل با استفاده از Mi Mover
بدافزار شناخته شدن نرم افزار Shareit بسیاری از کاربران گوشی های اندرویدی را نگران کرده ؛ زیرا این نرم‌افزار مشکلات امنیتی بسیار زیادی داشت که به هکرها اجازه به سرقت بردن اطلاعات کاربران را می داد. 
Mi Mover از ترفند هایی است که به کاربران گوشی های شیائومی اجازه می دهد تا بتوانند  بدون نیاز به نصب نرم افزاری دیگر ،اطلاعاتی چون پیام‌ها، مخاطبین، آهنگ‌ها، فیلم‌ها، اسناد و فایل‌ها، برنامه‌های نصب‌شده و ... بین دو گوشی شیائومی را جابه‌جا کنند.

چنانچه قصد خرید گوشی های شیائومی و یا دیگر برند ها را دارید می توانید از سایت پایا سنتر دیدن فرمایید.

black shark9mi14paya center54poco14xiaomi18بلک شارک9پایا سنتر74پوکو14ترفند11ردمی17شیائومی34می14نکته مفید4

دیدگاه

ثبت دیدگاه