3 نکته مفید گوشی های one plus (1)

1) اشتراک گذاری سریعتر عکس ها 2) فضای مخفی 3) انتقال سریع پرونده با استفاده از FileDash

1) اشتراک گذاری سریعتر عکس ها

وان پلاس نورد برای اشتراک سریع عکس های اخیرا کلیک شده گزینه ای در اختیار کاربران گذاشته است. می توانید پیش نمایش دایره ای عکس آخرین کلیک را به طور طولانی بفشارید تا یک منو برای شما باز شده و از آنجا برنامه ای که قصد اشتراک گذاری عکس را در آن دارید انتخاب کنید.

2) فضای مخفی

می توان گفت که این ویژگی از مفید ترین ویژگی های موبایل است . OxygenOS موجود در وان پلاس این اجازه را می دهد که شما برنامه ها و فایل های شخصی و خصوصی تان را حفظ کنید. پس از راه اندازی حافظه پنهان می توانید برنامه هایی چون تلگرام، عکس های گوگل و... را پنهان کنید . این فضای پنهان تنها با اثر انگشت یا پین قابل دسترسی است.

3) انتقال سریع پرونده با استفاده از FileDash

یکی دیگر از ویژگی های مفید وان پلاس نورد جدید FileDash می باشد. می توانید برای ارسال پرونده های بزرگ به تلفن دیگری ، از طریق اتصال وای فای از این ویژگی استفاده کرد . این نکته را نیز در نظر داشته باشید که این قابلیت به طور قابل توجهی از بلوتوث سریع تر است.

ارسال فایل به یک دستگاه وان پلاس دیگر بسیار راحت است و گیرنده فایل تنها باید دکمه دریافت را در برنامه انتخاب کند. با این وجود ، زمانی که صحبت از دستگاه هایی غیر از وان پلاس می شود ، روند کار کمی دشوار می شود ؛ چون این ویژگی فقط برای کاربران وان پلاس نورد محدود شده است.

چنانچه قصد خرید گوشی های وان پلاس را دارید می توانید از سایت پایا سنتر دیدن فرمایید.

پایا سنتر14ترفند3وان پلاس5وان پلاس نورد2

دیدگاه

ثبت دیدگاه