خرید مودم نزتک 99DX

بعد از اینکه عرضه سه مودم همراه نزتک 4G LTE یعنی مودم 99C نزتک، مودم 77C نزتک و مودم 99B نزتک در بازار ایران موفقیت آمیز بود ، بالاخره نسل جدید مودم همراه نزتک با نام مودم 99DX نزتک به بازار ارائه شده است.
مودم نزتک 99DX یک مودم 4G LTE آنتن‌دهی قدرتمندی دارد و مناسب  آن دسته از کاربرانی است که با اینترنت تلفن همراه خود مشغول هستند. ابعاد و شکل ظاهری متفاوتی که این مودم دارد کاملا مشخص است که بیشتر برای مصارف رومیزی مورد استفاده قرار می گیرد اما با این وجود مودم 99DX نزتک از دسته‌بندی مودم‌ های همراه محسوب می شود و کاربران می‌توانند مودم را همراه خود به هر مکانی انتقال دهند .این دستگاه 4 آنتن خارجی برای تقویت گیرنده سیگنال سیم کارت و ارسال سیگنال دارد که بسیار برای کاربران جذاب است. در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا به طور کامل این مودم را به شما معرفی کنیم .
مودم 99DX نزتک در یک نگاه
مودم نزتک 99DX  از وای فای 802.11n و حداکثر سرعت دانلود 300 مگابیت بر ثانیه بهره برده است. البته به  لطف 2 آنتن خارجی و اختصاصی مودم 99DX نزتک به منظور ایجاد ارتباط‌های بی‌سیم وای فای، این مودم همراه نزتک این توانایی را دارد در کنار پوشش‌دهی گسترده، عالی‌ترین سرعتی که برای اتصال دستگاه‌های مختلف به اینترنت تلفن همراه و وای فای نیاز است را  در اختیارتان قرار می دهد.

مودم 2مودم نزتک 99DX1

دیدگاه

ثبت دیدگاه